Kytarovka.cz=

Pozor! Objevily se poruchy (po nějaké aktualizaci systému). Pokud by to s Tebou „nemluvilo” (registrace, objednávka kurzu, zpráva z formuláře), napiš zprávu tudy?

Přidáváme Podzimní kytarovku 2024

Podzimní kytarovka 2024 s Petrem Rímským bude!

Pětatřicet let Kytarovky s Petrem, zábavně a pohodové akce s vysokou efektivitou a odborností.

 DSC9567 ctverecDěkujeme, že Vás to pořád baví. Letní kytarovka je zase obsazená a tak opět přidáváme Podzimní kytarovku. Ta bude opravdu letos už poslední. Často ji obsadí nadšenci z Letní kytarovky, kteří chtějí „honem ještě“, takže kdo by si s námi chtěl užít hraní a učení od Petra, který ovládá nejen dobrou techniku hry, sle taky jak přivést hráče k teoretickým schopnostem. Není nad to, když se místo pokusů a „cochcáren“ hrají věci smysluplné, vlastní hlavou třeba i „za jízdy“ vymyšlené a hezké.

Písničkář Petr Rímský je mezi kytaristy (i písničkáři pojmem) a těší jej předávat své zkušenosti. Za ty roky už ví, jak lidi naučit lidi učit se... Na naše s ním jezdí samí pohodoví lidé, žadní antivaxeři, antitamto či antiono, nadávači na vše a rozmr**vači. protivové k nám nesmí :-). Aby normálním bylo normálně dobře.

Počet míst je velmi omezený, abychom se sobě mohli intenzivně věnovat, protže nám nejde o co nejvyšší zisk. Jde o to, abycho byli efektivní a mělo to smysl. Proto je dobré moc nečekat na nějaké „uvidíme“ a přihlásit opravdu včas. Těm, co pak píší, že taky chtějí, když už nemáme místo, bohužel nepomůžeme. Nechceme to nafukovat, chceme pohodu.